Izolacja Pianą – nowatorska metoda docieplań domów mieszkań i budynków użytkowych

Ulica: Spadzista 17/1

Kod Pocztowy: 26-600

Miasto: Radom

Telefon: 605-545-557693-438-263

e-mail: kontakt@pianaizolacja.pl

Adres Strony WWW: Ocieplanie Pianką

 

Szybkie wychładzanie się w domu to niekoniecznie zła instalacja grzewcza. Wszystkie budynki mają λ- współczynnik odpowiedzialny za przewodnictwo cieplne Od niego zależy przez jaki czas da radę zagospodarować nagromadzone ciepło. Zdarza się że pomimo świetnej jakości ogrzewania dom bardzo szybko się ochładza przyczyną może być słaba izolacja mieszkania, co mocno wpływa na wychładzanie się budynku. W celu poprawy izolacji potrzeba podjąć odpowiednie środki.

Popularnym sposobem jest obicie domu watą, styropianem, oraz termoizolacja pianką z poliuretanu. Ta ostatnia zaczyna osiągać wzrost w wykorzystaniu przy takich pracach jak docieplanie poddaszy, piwnic i ścian budynków. Docieplenie domu pianą poliuretanową przeprowadzane jest za pomocą agregatów które natryskują piankę po powierzchni. Pianka przykleja się bezpośrednio do podłoża, eliminując przy tym puste przestrzenie pomiędzy izolacją a podłożem, oraz niweluje wszystkie szpary przez które mogłoby wylecieć nagrzane powietrze. Ogromną zaletą podczas stosowania piany jest fakt że często na poddaszach oraz w miejscach trudno dostępnych i załamaniach tradycyjna izolacja watą szklaną i styropianem jest problematyczna do nałożenia i może nie dać pożądanego efektu.

Firma którą pragnę przedstawić to PIANAIZOLACJA, trudniąca się w ocieplaniu mieszkań, biurowców, domów i budynków powyższą metodą. Właściciele firmy mają bogate doświadczenie związane z ocieplaniem budynków różnymi metodami, finalnie decydując się właśnie na technikę wspomnianą w artykule.
Mają wiele zrealizowanych zamówień które można sprawdzić na stronie internetowej firmy. Kompleksowo doradzają jak izolować, jaką piankę potrzebujemy do danej pracy, co ulepszyć aby skuteczność izolacji jeszcze się podniosła. Pakosz PPHU poza izolacją budynków wykonuje także usługi budowlane. Współpracowali przy sporej ilości zleceń i projektów takich jak banki,biura i domy mieszkalne. Zachęcam do zapoznania się z ofertą tej firmy ponieważ wywiązuje się z terminów zleceń a wykonanie prac pozostaje na wysokim poziomie co potwierdzają liczne referencje napisane przez głównych wykonawców robót.