ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

              698011407

              608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Obiekty z płyt warstwowych

 

Nasze przedsiębiorstwo PUH Klementyna Matracka zajmuje się produkowaniem, wynajmowaniem i sprzedażą budowli z płyt warstwowych.

PUH Klementyna Matracka działa sprawnie długi okres w produkcji materiałów budowlanych

Produkujemy doskonałej jakości obiekty, między innymi: kontenery budowlane, stróżówki, pawilony handlowe. Do procesu ich produkcji używane są płyty warstwowe.
Każdy obiekt skonstruowany jest na stelażu stalowym i przy użyciu płyt poliuretanowych PIR.
Obiekty w zależności od specyfiki użytkowej mogą być wyposażone w okna, toalety, instalację elektryczną, wykładzinę PCV. Działając zgodnie z życzeniem klientów jesteśmy w stanie wytworzyć kontenery zgodnie z zamysłem zamawiającego. Dodatkowo zamiast sprzedaży budynkówz płytPIR proponujemy wynajem kontenerów budowlanych.

 

Zależy nam na dobrej współpracy, dlatego też podchodzimy do każdego zlecenia z profesjonalizmem najwyższej klasy. Jesteśmy producentem oferowanych budynków z płyt warstwowych i możemy zapewnić o wysokiej jakości materiałach użytych przy procesie produkcji. Zajmujemy się sprzedażą/wynajmem w całym kraju. Mamy spore doświadczenie w sprzedaży obiektów z płyt warstwowych.
Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty oraz kontaktu z działem handlowym.