Prace Wykończeniowe

 

ulica: Świerże Górne 46

kod pocztowy: 26-900

miejscowość: Kozienice

telefon:609912764, 663416406

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www:Usługi Malarskie

Firma emerexpert.pl specjalizuje się remontowymi. Głównie specjalizuje się w pracach wykończeniowych: malowaniu natryskowym, aplikacji mechanicznej gładzi, szlifowaniu maszynowym, podkładach farb.
Marka powstała na bazie wielu lat doświadczenia. Zapewniając dzięki temu usługi na najwyższym poziomie. Zaznaczyć należy że wszystkie prace robione są maszynami czołowych firm europejskim rynku. W tym także firmy Wagner. Wszystko to wpływa na jakość wykonania i profesjonalne podejście.
Przedsiębiorstwo trudni się w malowaniu maszynowym wnętrz i elewacji budynków, co pozytywnie wpływa na ograniczenie czasu, materiału (nawet do 30%) jak i doskonałe jednolite krycie na całej malowanej powierzchni (także w miejscach trudno dostępnych).
Ponadto Firma wykonuje maszynowe aplikowanie gładzi i także bezpyłowe szlifowanie, przy użyciu szlifierek z odprowadzaniem pyłu.
Firma działa głównie na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, ale wykonuje także prace na w całej Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą remontowo-budowlaną na naszej stronie.