ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon: 698011407, 608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyty warstwowe

 Usługowe budynki konstrukcyjnie są drobne i powinny mieć dostosowaną i izolację do potrzeb i warunków. Działając w branży całorocznie powinniśmy być świadomi iż latem wysoka temperatura potrafi mocny wycisk, a zimą niskie temperatury i duża wilgotność jest wręcz niebezpieczna Wtedy ważne jest aby się poprawnie odgrodzić od zewnętrznych warunków atmosferycznych ocieplając i izolując budynek zalecanymi materiałami. Płyty warstwowe/url świetnie nadają się do takich prac. Buduje się z nich całe elewacje i pokrycie dachowe pomieszczeń usługowo-handlowych. Używane są w szerokim zakresie przykładowo podczas stawiania hal produkcyjnych, hal magazynowych,garaży, pawilonów handlowych,stróżówek,kontenerów budowlanych i wielu innych. Płyty warstwowe dzielą się na kilka rodzajów. Wyróżniamy warstwowe płyty chłodnicze, płyty warstwowe ścienne, płyty warstwowe dachowe.Każda z wyżej wymienionych pyt ma właściwe dla użytkowania go cechy. Dlatego też Płyta chłodnicza stosowana jest do podtrzymywania właściwej temperatury w pomieszczeniach. Przykładem pomieszczeń stworzonych z płyt chłodniczych są między innymi chłodnie przemysłowe oraz magazyny w których ma wzgląd na produkty przechowywane koniecznie trzeba utrzymać prawidłową temperaturę. Płyty warstwowe ścienne to standardowy jak na płyty warstwowe materiał budowlany, służy do izolacji w bardzo szerokim zakresie. Utrzymują one konkretną termoizolację, mniejszą oczywiście od płyt chłodniczych. Jednakże do wyboru jest szerszy wybór koloru, grubości ścianki z płyty jak i przetłoczenia blachy.
Płyty warstwowe dachowe używane są do budowy zadaszenia. Izolują one od wilgoci i chronią w pewnym stopniu od nagrzania, oraz dostępne są w różnych grubościach oraz przetłoczeniach.
Przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją oraz sprzedażą takowych płyt jest matracka.pl. Dysponują dużym wyborem produktów dostępnych na miejscu. Bezpośrednio od dystrybutora. Płyty warstwowe są szykowane oraz cięte na miejscu zgodnie z zaleceniami klienta. Pomocna obsługa klienta, doradztwo i szybka usługa, wpływają na profesjonalizm marki. PUH Matracka posiada też na wynajem wykonane z płyt pawilony, kontenery i stróżówki. Jest to kompromis pomiędzy zakupem a budową własnego budynku.
Używanie płyt zależy od potrzeby, można z nich postawić ściany i dach nowej konstrukcji, ale można też użyć płyt warstwowychw celu izolacji już istniejącego budynku. Możliwości montażu jak i sposobu konfiguracji jest bardzo dużo. Polecam tego rodzaju system zabezpieczenia budynku, z czystym sumieniem. Półprodukty takie jak płyta warstwowa są zdecydowanie wygodniejszym i bardziej estetycznym wyborem niżeli tradycyjne metody izolacji styropianem i wełną mineralną.