ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

             698011407

             608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyta warstwowa Radom

 

Nasza firma PUH Klementyna Matracka trudni się produkcją, sprzedażą i dystrybucją płyt poliuretanowych, okrytych blachą konstrukcji budowlanych z płyt warstwowych wymienionych powyżej jak i wynajem tych obiektów.

PUH Klementyna Matracka działa sprawnie wiele lat w produkcji materiałów budowlanych

W asortymencie płyt warstwowych posiadamy: płyty ścienne pir, płyty chłodnicze pir, warstwowe płyty dachowe.
Produkty te są najczęściej stosowane do stawiania ścian, dachów jak i innych części konstrukcyjnych w branży budowlanej. Oferowane płyty warstwowe dostępne są w kilku wariantach przetłoczeń grubości i kolorów.
Nasza marka wykonuje płyty na specjalne zamówienia, każda płyta może zostać przycięta pod odpowiedni wymiar. Wszystkie oferowane przez nas produkty są dostępne od ręki.

Firma PHUMatracka trudni się również w produkcji obiektów budowlanych z powyższych płyt PIR. W ofercie mamy kontenery budowlane, pawilony handlowe i stróżówki.Każdy obiekt posiada możliwość wyposażenia w instalację elektryczną okna i toalety.
Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i wynajmem obiektu na czas określony.
Dobra współpraca z klientem jest dla nas priorytetowa, dlatego też wytwarzamy nasze obiekty i towary z {najdokładniejszą precyzją|najwyższą starannością i oferujemy fachowe doradztwo. Swoje produkty sprzedajemy na całą Polskę.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty oraz kontaktu ze sprzedawcą.