e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: +48 606 721 726, +48 793 741 236
Adres Strony WWW: Odszkodowania za uszkodzony samochód

 Marka PewneOdszkodowania.eu specjalizuje się w profesji ubezpieczeń i odszkodowań w specjalizacji otrzymywaniu odszkodowań z powodu stłuczki w wypadku komunikacyjnym. Pomożemy Ci w dostaniu dopłaty bez wychodzenia z domu.
Nasz wprawiony zespół trudni się w zdobywaniu środków za szkody całkowite i częściowe na podstawie aktualnej polisy Odpowiedzialności Cywilnej i Auto Casco na rzecz utraconej wartości rynkowej (UWRP). W celu sprecyzowania odszkodowania za remont pojazdu wymagana jest do wyliczenia rzeczywista wartość kosztów jakie poszkodowany winien wyłożyć aby przywrócić swój pojazd do stanu sprzed kolizji. Mamy długotrwałe doświadczenie w uzyskiwaniu takich funduszy. Nasi rzeczoznawcy zajmą się Państwa problemem z skrupulatną precyzją. Jesteśmy w stanie pozyskać pieniądze do trzech lat wstecz.
Jeżeli miałaś/eś zdarzenie drogowe z innym pojazdem, jeśli ktoś zniszczył Twój pojazd i posiadasz na to dowód. Napisz do nas!