REKLAMA / ADSENSE

Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kurs Angielskiego w Anglii »

  Zagraniczne szkoły językowe współpracujące z kursyjezykowe. net - liderem na rynku kursów językowych za granicą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dajemy możliwość odbycia najlepszej szkoły języka obcego jaka jest możliwa - ucz się języka wśród native speakerów! Dodatkowo poznasz kulturę osób posługującym się wybranym przez Ciebie językiem. W ofercie profesjonalny kurs języka angielskiego w Anglii - Język Angielski będzie bardzo przystępny!

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła ratownictwa »

  Szkoła Ratownictwa zaprasza na organizowane kursy i szkolenia z pierwszej pomocy w Poznaniu. Uczestnikami kursu mogą być zarówno osoby i instytucje, związane z medycyną oraz nie posiadające styczności z tą dziedziną. Szkoła pracuje na rzecz rozpowszechniania umiejętności praktycznych niesienia pierwszej pomocy przez mieszkańców Poznania. Profesjonalna kadra oraz sprawdzony i prosty sposób nauki są autami poznańskich kursów pierwszej pomocy.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy dodatkowe Częstochowa »

  Przygotowujemy kursantów do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy w kategoriach A, B, B + E, C oraz C + E. Na specjalne życzenie umożliwiamy jazdy dodatkowe Częstochowa. Szczegóły oferty szkoleniowej oraz ceny i promocje zamieściliśmy na portalu internetowym www.grandejazda.pl. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do zajęć teoretycznych i praktycznych. Zapewniamy miłą atmosferę i dbamy aby szkolenie przebiegało bezstresowo.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • angielski Katowice »

  Elsinore School of English powstała w 1994 roku, od początku ucząc metodą Callana., wtedy praktycznie w Polsce nieznaną. Byliśmy pierwszą szkołą w regionie, używającą tej metody. Przecieraliśmy szlaki, często spotykając się z nieufnością, a nawet niechęcią studentów i anglistów.

  Oprócz samej metody promowaliśmy także wysoki standard samych kursów – intensywne zajęcia 4x po 2 godziny w tygodniu, naprawdę małe – maksymalnie 8-osobowe – grupy, miesięczne raty w opłatach za kurs.

  Metoda w naszym wydaniu szybko okazała się atrakcyjna, szybka i efektywna.

  Wkrótce pojawiły się rzesze naśladowców. Kształciliśmy wciąż nowych lektorów, z których do nas trafiali tylko najlepsi. Staliśmy się wyznacznikiem właściwego stosowania Metody, czasem zbyt swobodnie używanej przez nowe, stawiające często na ilość szkoły.

  Od 1995 roku prowadzimy także szkolenia dla firm. Naszymi klientami byli m.in. Amplico Life, Polskie Sieci Elektroenergetyczne, Zakłady Remontowe Energetyki S.A., Era i wiele innych.

  W 1997 roku nasza szkoła uzyskała licencję Callan Method Organisation.

  Szkoła językowa Katowice - kontakt

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Poszukujesz korepetycje z biologii? No to na witrynie internetowej korepetycje.biolog.pl odnajdziesz najlepszą opcję na korepetycje. To niemało, dosłownie tysiące ogłoszeń o korki z całej Polski w ramach biologii. To dając za przykład takie działy biologii jak biotechnologia, ciekawostki, zoologia.
  Ogłoszeń jest tam dużo, można znaleźć nawet korepetycje przez GG czy też Skype - z tym nie ma najmniejszych problemów. Jakby na to nie patrzeć ceny są wspaniałe - na pewno wybierzesz coś interesującego dla siebie.
  Zatem odwiedź stronę www korepetycje.biolog.pl. To korki z całej Polski, dając za przykład Lublin, Wrocław, Szczecin, Dąbrowa Górnicza itd. Koniecznie sprawdź tę stronę internetową. To również świetna rzecz jeśli chodzi o zadania domowe.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat SCC »

  Firma infinitysign zajmuje się kursami, egzaminowaniem oraz certyfikacją z obszaru bezpieczeństwa pracy w warunkach niebezpiecznych. Od momentu gdy Polska przystąpiła do krajów członkowskich Unii Europejskiej nasi pracownicy z łatwością mogą podejmować pracę na rynkach zagranicznych, na których jest coraz większe zapotrzebowanie na fachowców.

  Trzeba jednak wypełnić pewne warunki, jak na przykład dysponować certyfikatem SCC/VCA. Są to wymagane zaświadczenia uznawane na świecie, konieczne w pracach o zwiększonym ryzyku wypadku. Certyfikat ten, podobnie jak kurs BHP w Polsce, stanowi dowód zrozumienia praw bezpieczeństwa pracy. W związku z zapotrzebowaniem organizujemy specjalistyczne kursy kończące się egzaminem przeprowadzonym za sprawą akredytowanych egzaminatorów.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obozy językowe za granicą - Szkoła języków obcych »

  Bardzo dużo osób pyta, która z metod nauki języków obcych jest łatwiejsza: indywidualna czy w grupie. Istnieją miłośnicy indywidualnych szkoleń z nauki języków obcych. Chwalą odrębny bieg edukacji dobrany do potrzeb określonej osoby. Sympatycy kursów wieloosobowych dostrzegają wyższość tej formy nauki języka obcego. Wzajemna wymiana zdań pomiędzy uczestnikami umożliwia skuteczniejszą naukę. Proponowane przez naszą szkołę szkolenia, obozy językowe oraz kursy języka za granicą umożliwiają dokonanie wyboru najlepszej formy nauki.

  Przedstawiamy paletę sposobów nauki języków obcych. można wziąć udział w szkoleniach językowych prowadzonych w kraju jak i poza krajem. Kursy w małych grupach posiadają bardzo dobrą opinię wśród kursantów. Wiele osób chwali sobie szkolenia, gdzie każdy traktowany jest indywidualnie. Popularne są też obozy językowe. W naszej ofercie kursów, szkoleń i obozów językowych na pewno znajduje się to, co może okazać się najbardziej właściwym sposobem na zdobycie znajomości języka obcego.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Raabe »

  Wydawnictwo Raabe - publikacje dla firm i instytucji. Fachowe publikacje dla szkół, przedszkoli, parafii, firm i instytucji oraz medycyny i farmacji. Gotowe rozwiązania, porady, wskazówki, wzory dokumentów, scenariusze lekcji, karty pracy, poradniki, newslettery, czasopisma pedagogiczne, pomoce dydaktyczne.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy na przewóz rzeczy »

  Przeprowadzka to bardzo rozgorączkowany czas. Powinno się zatroszczyć się aby bez uszczerbku przemieścić całość przedmiotów. Na domiar tego przystoi wynająć wykwalifikowaną firmę do przeprowadzek. A tych w dzisiejszych czasach jest coraz więcej. Robione są kursy na przewóz rzeczy, toteż kierowcy są jeszcze bardziej obeznani. Oprócz tego firmy muszą obniżać ceny swoich usług, tak aby zwabić potencjalnego klienta.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: